Programista PL/SQL z .NET
Aplikacje Krytyczne
Odesa, UA
3 днів тому
source : Just Join IT

Oracle (regular)

  • Net (regular)
  • PL / SQL (advanced)

    Cenisz sobie pracę zespołową oraz rozwój z dala od korporacyjnego zgiełku?

    Interesuje cię stabilna praca w firmie dostarczającej rozwiązania informatyczne dla milionów użytkowników, a przy tym chcesz mieć realny wpływ na realizowane projekty?

    Zapraszamy! Stwórz z nami cyfrową przyszłość!

    TWOJE ZADANIA :

  • Tworzenie i optymalizacja rozwiązań bazodanowych bazujących na języku PL / SQL
  • Modelowanie struktur danych
  • Tworzenie oraz optymalizowanie zapytań SQL
  • Implementacja aplikacji w technologii .NET Core / C#
  • Dbałość o odpowiednią dokumentację techniczną
  • OCZEKIWANIA :

  • Praktyczna znajomość relacyjnych baz danych, szczególnie Oracle poparta minimum 2 letnim doświadczeniem
  • Doświadczenie w programowaniu w języku PL / SQL (procedury składowane, funkcje, triggery itp.) oraz znajomość zagadnień związanych z projektowaniem aplikacji bazodanowych
  • Praktyczna znajomość budowania złożonych, wydajnych zapytań SQL
  • Znajomość .Net Core / C#, Web API, Dapper
  • Umiejętność analizy wymagań
  • Praktyczna znajomość podstawowych wzorców projektowych oraz dobrych praktyk programowania (SOLID, KISS, DRY)
  • Podstawowa znajomość Dockera
  • OFERUJEMY :

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Swobodną atmosferę nie mamy dress code i wszyscy mówimy sobie po imieniu
  • Udział w innowacyjnych projektach wraz z doświadczonym zespołem, od którego możesz się jeszcze wiele nauczyć i którzy chcą uczyć się od Ciebie
  • Dbamy o Twój rozwój i zapewniamy szkolenia
  • Twój czas jest dla Ciebie cenny? Dla nas również- zapewniamy elastyczny home office oraz ruchome godziny pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Zadbaj o swoją kondycję fizyczną my dofinansujemy Twój karnet sportowy
  • Myślimy o Twojej przyszłości otrzymasz maksymalną dopłatę PPK
  • Biuro w centrum Warszawy 100 m do stacji kolejowej WKD SKM KM blisko stacji metra
  • Dojeżdżaj do pracy rowerem i zostaw go na parkingu dla rowerów, możesz też skorzystać z prysznica
  • Dbamy o to byś jeszcze bardziej cieszył się urlopem - dofinansujemy Twój wypoczynek
  • Pies w biurze? Zapraszamy!
  • Повідомте про це