Медичний представник RX (рецептурні препарати)
Brain Source International
Киев, Киев
3 днів тому
source : Jobs.org.ua

Наш клієнт, національна фармацевтична компанія, яка входить до ТОП-10 фармацевтичних виробників України, запрошує до себе Медичного представника RX (рецептурні препарати).

Вакансія відкрита в Києві та Полтаві. Компанія на українському фармацевтичному ринку фігурує понад три десятки років. Сьогодні це відповідальний та сумлінний виробник, який випускає якісні лікарські препарати.

Вимоги до кандидата : Вища освіта (медична або фармацевтична). Досвід роботи від 1 року на аналогічній посаді у фармацевтичній компанії.

Наявність водійського посвідчення та досвід керування автомобілем від 1 року. Програмне володіння (MS Office, Internet, ПК) на рівні впевненого користувача.

Високий рівень орієнтації на результат та орієнтації на клієнта. Комунікабельність, наявність навичок продажу, аналітичне мислення, стресостійкість, відповідальність, дисциплінованість, здатність до швидкого навчання.

Основні обов'язки : Виконання плану продажу на довіреній території. Співробітництво з лікарями та аптеками (візити, круглі столи).

Територіальне планування - просування всіх препаратів компанії. Організація навчальних заходів для фармацевтів. Участь у організації міських конференцій.

Аналітика та звітність. Компанія пропонує : Офіційне працевлаштування у штат компанії, соціальні гарантії згідно з КЗпП.

Додаткове навчання (коучинг, тренінги). Бонуси за результатами виконання KPI. Автомобіль, планшет, корпоративний мобільний зв'язок, медичне страхування після іспитового терміну.

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Застосувати
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява