Інженер з приймання локомотивів 1 категорії
Укрзалізниця
Кременчуг, Полтавская область
21 годин тому
source : Jobs.org.ua

Акціонерне товариство Українська залізниця - національний перевізник вантажів та пасажирів. Ми будуємо стале економічне майбутнє нашої країни.

 • Запрошуємо стати частиною команди на посаді Інженер з приймання локомотивів 1 категорії. Функціональні обов'язки : здійснює приймання відремонтованих деповським, капітальним ремонтом локомотивів депо;
 • контролює якість капітального і поточного видів ремонту; бере участь в обкатуванні локомотивів, в розслідуванні випадків псувань, несправностей, відчеплень і непланового їх ремонту, в підготовці технічних заходів;
 • оформлює встановленним порядком повідомлення, акти, облікові форми, контролює своєчасне подання претензій Вимоги : повна вища освіта відповідного напряму підготовки;
 • стаж роботи на посаді інженера з приймання локомотивів 2 категорії - не менше 2 років. Компанія гарантує : Роботу в найбільшій компанії України.

  Офіційне працевлаштування. Повний соц. пакет, медичне страхування. Доплата за вислугу років, на оздоровлення, при народженні дитини тощо.

  Можливість кар'єрного зростання. Якщо Вас зацікавила дана вакансія, Ваш досвід роботи та кваліфікація відповідають вимогам, надсилайте своє резюме.

  Відправляючи резюме, Ви даєте згоду на обробку персональних даних АТ Укрзалізниця у рамках чинного законодавства України.

  Звертаємо Вашу увагу, що зворотній зв’язок про результати розгляду резюме надається тільки у разі позитивного рішення подальшого розгляду Вашої кандидатури та складає 14 днів.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява