Помічник керівника підприємства, організації установи в сфері права
Вадим Миколайович Харченко, адвокат
Украина, Киев
5 днів тому
source : Jobs.ua

Навні 2 посади у адвоката Вадима Миколайовича Харченка та в пов’язаних з ним підприємствах.Відповідно до трудового права України.

Очікування щодо претендентів на посаду : 1. Освіта : кваліфікаційно-освітній рівень спеціаліст , магістр за напрямом підготовки Право , Економіка та підприємництво , Менеджмент і адміністрування та / або за спеціфічною категорією 8.

Бізнесадміністрування .Кожен з дипломів про повну вищу освіту (за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр та спеціаліст або магістр з відзнакою.

Допускається один з дипломів без відзнаки за умовою середнього балу за додатком до іншого не менше 4,6, або 85, або 9,5 балів.

2. Відсутність трудових правовідносин або іншої форми зайнятості на момент трудових переговорів.3. Бажана одночасна наявність вищої (повної або неповної) освіти, вказаної у пункті 1.

4. Конкретне бажання претендента на посаду досягти професіного успіху.Процедура укладення трудового договору : 1. Реєстрація претендента у відповідній установі Державної служби зайнятості (далі ДСЗ ) як особи, яка шукає роботу та безробітного.

2. Початок трудових перемовин в формі співбесіди в приміщенні адвоката.3. Продовження трудових перемовин в формі подальшого ознайомлення з одночасним тестуванням протягом 3 5 днів.

4. Оформлення документів у відповідній установі ДСЗ про стажування за програмою Помічник керівника (тривалість навчальних годин) з одночасним укладенням договорів, які зобов’язують адвоката та претендента на посаду до укладення трудового договору один з одним про роботу на посаді Помічник адвоката , з передбаченою відповідальністю від можливого ухилення від такого в формі відшкодування відповідній установі ДСЗ витрат на стажування в повному розмірі винною стороною.

5. Проходження медичної комісії за направленням адвоката щодо можливості виконання робіт на робочому місці, обладнаному електронно-обчислювальною машиною з відео-дисплейним терміналом.

6. Укладення претендентом на посаду та адвокатом (іншою особою) трудового договору про роботу на посаді Помічник керівника з реєстрацією його у відповідній установі ДСЗ.

7. Внесення Радою адвокатів міста Києва відомостей про помічника адвоката до Єдиного реєстру адвокатів України як помічника конкретного адвоката з видачею посвідчення установленого зразка.

8. Фактичний початок виконання трудових обов’язків на посаді Помічник керівник .Бажане володіння (практичне знайомство з) англійською та 2 додатковими іноземними мовами.

Можливі стосунки навчально-ознайомчого характеру зі студентами, які завершують навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем Магістр з метою укладення в подальшому трудового договору про роботу на посаді Помічник керівник (після здобуття ними повної вищої освіти за відповідним напрямом підготовки, за процедурою, наведеною вище в пункті 5),9.

 • Заробітна плата в сумі ,00 грн. вказана усереднено, оцінково. Фактично : основна заробітна плата - 1-3 мінімальних заробітних плати на годину, додаткова заробітна плата (без урахування премії за результами роботи за рік) - орієнтовно 60-70 % основної заробітної плати (за умови належного, ефективного виконання трудових та професійних обов&#;
 • язків), премія за результатами роботи за рік.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява