Продавець-консультант (вул. Київська, 1В)
ООО «Мережа магазинів «Дніпро-М»
Бровары, Киевская область
3 днів тому
source : Jobs.org.ua

Dnipro-M міжнародний бренд інструментів для будівництва та ремонту. Понад 100 фірмових магазинів розташовані по всій території України.

І це тільки початок! Наша філософія допомагати людям покращувати світ навколо себе. Наша місія давати людям доступний, надійний і зручний інструмент, яким ми користуємось самі! Dnipro-M сама амбітна і цілеспрямована команда співробітників.

Якщо ти досвідчений продажник або відчуваєш, що маєш такий талант і потенціал, тобі 100% до нашої команди! Що буде входити в твої обов’язки : Допомагати відвідувачам магазину обрати свій інструмент DNIPRO-M Навчатися новому на регулярних тренінгах для продавців-консультантів Ініціативно та відповідально підходити до вирішення повсякденних завдань Показувати покупцям обладнання у дії у наших тест-зонах Розміщувати товар на вітринах та стендах Оформлювати покупки Мотивувати та надихати своїх колег Що ти отримаєш, приєднавшись до нашої команди : Мотиваційну заробітну плату та можливість впливати на свій дохід (мінімум 13 000 грн, а верхньої межі немає, як і у твоїх амбіцій).

Кращий продавець в минулому місяці отримав 37 652 грн . Графік роботи з 08 : 00 до 20 : 00, 4 / 2 Розвиток професійних і особистих якостей у навчальних програмах Business start та Академії Корпоративної Освіти .

Роботу в крутій та молодій команді однодумців. Вулиця Київська, 1В. Приєднуйтесь до драйвової команди Dnipro-M! Відправляйте резюме прямо зараз.

Супровідний текст і посилання на Ваші соц. мережі будуть перевагою. Робота в Dnipro-M Твій шлях до успіху!

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява