Помічник адвоката
DEVOSO law firm
Киев, Киев
2 днів тому
source : Jobs.org.ua

Юридична фірма DEVOSO оголошує відкритою вакансію помічника адвоката. Ми шукаємо фахівця права, який прагне розвиватись, має системне правове мислення, вміє роз'язувати ребуси, дружить з дисципліною, володіє гнучким та нестандартним мисленням і любить свою справу.

Обіцяємо цікаві справи та проекти, поважаємо та цінуємо працю та командний дух, креативність та свіжі погляди на юридичну практику.

 • Вимоги : - вища юридична освіта;- реальний досвід роботи з процесуальними документами в рамках цивільного, господарського / адміністративного процесів (проекти позовних заяв, апеляційних / касаційних скарг, клопотання, заяви, заперечення, відзиви, претензії);
 • досвід представництва інтересів у судах;- знання загальної частини ЦК України, процесуальних кодексів : ЦПК / КАС / ГПК, вміння та навики опрацювання судової практики.
 • Обов'язки : - підготовка процесуальних документів в рамках цивільного, господарського / адміністративного процесів;- підготовка проектів договорів, експертиза договорів;
 • представництво інтересів у судах в рамках цивільного, господарського, адміністративного процесів;- підготовка правових висновків, консультацій.
 • Умови роботи : - Робочий графік з 09 до 18.00. Офіс вул. Глибочицька, 40 В.- Випробувальний строк - 3 міс.;- Заробітна плата за результатами співбесіди (прохання в резюме вказувати бажану).

  В хвилюючому очікуванні Ваших резюме!З повагою, адвокат Світлана Вовк www.devoso.info https : / / www.facebook.com / devosolawfirm / ?fref ts

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява