Охоронник (подобово, ст. м. Чернігівска, Позняки, Поділ)
Тор-Безпека
Киев, Киев
1 днів тому
source : Jobs.org.ua

У зв’язку з розвитком компанії, проводимо набір нових співробітників на посаду Охоронник .Необхідні документи : - паспорт,- ідентифікаційний номер (оригінал),- трудова книжка,- військовий квиток (приписне).

Умови праці : - робота на приватному об'єкті біля метро Чернігівська та Позняки Подобовий- графік роботи, ½,- є можливість підробітку,- фіксована заробітна плата 500 грн / доба + премії.

 • Оплата без затримкиВимоги до кандидата : - вік від 45 60 років;- зріст від 170 см.,- відсутність судимостей,- хороший стан здоров’я.
 • Умови праці : - робота на приватному об'єкті на Подолі- Подобовий графік роботи, ½,- є можливість підробітку,- фіксована заробітна плата 700грн / доба + премії.

 • Оплата без затримкиВимоги до кандидата : вік від 30 45 років; зріст від 170 см., відсутність судимостей, хороший стан здоров’я.
 • Обов’язки : - здійснення охорони на об'єкті,- здійснення контрольно пропускного режиму.Запис на співбесіду з 9.00 18.00, з Пн-Пт за номером телефону : (096) 3985231,(067) 5243502.HR Ірина

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява