Remote Senior .Net Developer
Inwedo
Odesa, UA
4 днів тому
source : Just Join IT

Azure (nice to have)

ASP.NET Core (regular)

ASP.NET (advanced)

Cześć! Szukamy osoby, która wesprze nas w pracach developerskich i razem z nami będzie tworzyć produkty dla firm z całego świata - od szwedzkich ekologów po twórców smoków w Grze o Tron.

Sprawdź jakie zadania czekają na Ciebie i dołącz do nas!

Wiedza i umiejętności niezbędne na tym stanowisku :

  • doświadczenie w pracy z C# i .NET Core ,
  • znajomość zagadnień Object-Relational Mapping ( Entity Framework ),
  • znajomość Microsoft SQL Server , T-SQL , w szczególności tworzenia optymalnych zapytań,
  • znajomość tworzenia i pisania testów jednostkowych ,
  • znajomość kolejkowania komunikatów (np. Azure Storage Queue, Azure Service Bus, Rabbit MQ),
  • poziom języka angielskiego pozwalający na swobodną komunikację w mowie i piśmie,
  • mile widziana znajomość architektury mikroserwisowej .
  • Poszukujemy kogoś kto w codziennej pracy :

  • pisze czysty kod o wysokiej jakości,
  • będzie zwracać uwagę na optymalizację i wydajność własnych rozwiązań,
  • będzie brać czynny udział w tworzeniu oraz rozwoju aplikacji - większość naszych projektów to projekty, które tworzymy od nowa,
  • pisze testy jednostkowe ,
  • chce mieć wpływ na finalną postać tworzonych rozwiązań i tym samym potrafi komunikować się z klientem,
  • chce zgłębiać tajniki nowych technologii.
  • Osobie, która będzie z nami pracowała oferujemy :

  • możliwość pracy z najnowszymi technologiami ( Angular , .NET Core , AWS , Azure , mikroserwisy - w zależności od projektu),
  • swobodę i decyzyjność tam, gdzie chcesz pływać samodzielnie; opiekę i wsparcie mentoringowe w obszarach, w których nadal się uczysz,
  • indywidualny budżet szkoleniowy , dostęp do e-biblioteki firmowej oraz platform edukacyjnych,
  • Program Buddy- wsparcie opiekuna, który czuwa nad wdrożeniem do roli,
  • przestrzeń do realizacji własnych pomysłów (serio nie działamy pod szablon, jesteśmy zawsze otwarci na robienie czegoś inaczej, niż do tej pory),
  • opiekę medyczną, kartę sportową oraz działania wellbeingowe (m.in. wsparcie psychologa, zajęcia jogi),
  • możliwość wyboru rodzaju umowy : B2B lub umowa o pracę ,
  • atmosferę, która sprzyja współpracy i wymianie doświadczeń zawodowych i pozazawodowych mamy to naprawdę nieźle rozpracowane, możesz o tym poczytać TUTAJ ,
  • prezenty okolicznościowe wspólnie celebrujemy najważniejsze wydarzenia : urodziny, rocznice zatrudnienia, narodziny dziecka, ślub i wiele innych,
  • możliwość pracy 100% zdalnie , a dla tych, którzy wolą zacisze biura biuro w centrum Łodzi w pobliżu dworca Łódź Fabryczna,
  • integracje, które nie zmuszają do napinki, a dają okazję do odpoczynku wśród dobrych ludzi (obejrzyj video!) .
  • Повідомте про це