Заступник начальника відділу обслуговування громадян № 11 (сервісного центру) управління обслуговування громадян (робоче місце розташовано в м. Кам’янка).
Нова державна служба України
Черкассы, Ukraine
1 днів тому
source : find-job.com.ua

Кваліфікаційні вимоги

1.Освіта : вища освіта за освітнім ступенем не нижче магістра.

2.Досвід роботи : досвід роботи на посадах державної служби категорій Б чи В або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років.

3.Володіння державною мовою : вільне володіння державною мовою.

Посадові обовязки

Забезпечувати виконання функцій, покладених на відділ обслуговування громадян (далі Відділ), та здійснювати контроль за роботою сервісного центру.

Проводити роботу щодо розширення мережі пунктів обслуговування громадян, у тому числі на базі об’єднаних територіальних громад, сільських рад, комітетів самоорганізації населення.

Здійснювати правову експертизу змісту і належного оформлення прийнятих спеціалістами Відділу документів; перевіряти правильність наданих копій, засвідчувати спеціально призначеним для таких цілей кваліфікованим електронним підписом.

Забезпечувати безперебійну роботу телефону гарячої лінії протягом робочого часу без перерви на обід.

Проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу з питань призначення (перерахунку) пенсій, у тому числі через засоби масової інформації.

Опитувати відвідувачів щодо оцінки якості їх обслуговування у Відділі та на віддалених робочих місцях.

У межах своєї компетенції брати участь у розгляді заяв та скарг громадян, підприємств, установ, організацій, вживати заходів щодо усунення причин, що призводять до подання громадянами скарг та повторних звернень.

Узагальнювати, аналізувати та готувати інформаційні та аналітичні матеріали з питань, віднесених до компетенції Відділу.

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстрокове.

Строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку.

Умови оплати праці

 • посадовий оклад відповідно до штатного розпису 6 700 грн, надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України Про державну службу ;
 • надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року 15 Питання оплати праці працівників державних органів (із змінами).

  Термін подачі заявок : 2021-06-03

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява