Головний спеціаліст відділу матеріально-технічного та господарського забезпечення
Нова державна служба України
Житомир, Житомирская область
5 днів тому
source : Jobs.org.ua

Кваліфікаційні вимогивища освіта відповідного професійного спрямування, не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра.

Вимоги до компетентностіБез досвіду роботи Посадові обов'язки- Організовує впровадження в роботі суду комп'ютерних технологій, створює та розширює локальну комп'ютерну мережу, безпосередньо встановлює комп'ютерне обладнання та комплекси технічної фіксації судового процесу.

 • Забезпечує адміністрування автоматизованих робочих місць суддів та працівників апарату суду.- Забезпечує введення в експлуатацію периферійного обладнання та оргтехніки.
 • Здійснює установку програмного забезпечення.- Надає консультативну допомогу суддям та працівникам суду з питань роботи та використання комп'ютерного обладнання і програмного забезпечення.
 • Перевіряє дотримання технології експлуатації програмного забезпечення та використання антивірусного захисту локальної комп'ютерної мережі.
 • Забезпечує адміністрування та розміщення і постійне оновлення інформації на веб-сайті Корольовського районного суду м. Житомира.
 • Виконує обов'язки технічного адміністратора, наділений правами адміністратора автоматизованої системи для забезпечення її технічного функціонування, має повний доступ до автоматизованої системи документообігу Корольовського районного суду м.
 • Житомира.- Відповідає за дотримання вимог законодавства з питань правової охорони комп'ютерних програм під час їх встановлення та використання;
 • вживає заходи щодо заборони використання в роботі неліцензованого програмного забезпечення.- Відповідає за забезпечення суддів та працівників апарату суду ключами електронного цифрового підпису.

 • Відповідальний за координацію побудови та впровадження і подальше супроводження комплексної системи захисту інформації інформаційно - телекомунікаційної системи.
 • Виконує інші доручення начальника відділу на забезпечення виконання функцій відділу. Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посадуУкладення контракту про проходження державної служби на період дії карантину, установленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2, та до дня визначення керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства, але не довше двох місяців після відміни такого карантину.
 • Умови оплати праці- надбавка до посадового окладу за ранг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 15 Питання оплати праці працівників державних органів (зі змінами);
 • надбавки, доплати, премії та компенсації (відповідно до статті 52 Закону України Про державну службу ). Термін подачі заявок : 2020-11-16
 • Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява