Повар в ресторан в Финляндии
A&O Resources OY
Украина, Киев
2 днів тому
source : Jobs.ua

Вимоги, побажання : досвід роботи кухарем не менше 2 роківОбов&#;язки : приготування страв європейської кухніУмови : робота в одному з ресторанів, що належать великій мережі ресторанів, готелів і торгових центрів у Фінляндії.

Офіційне оформлення, допомога з пошуком житла, контракт на рік з можливим продовженням. Доброзичливе ставлення з боку колег і керівництва, грамотна організація праці (все підвозиться на візках, скрізь посудомийні машини).

Ставка 13 євро на годину, підвищена оплата переросток і виходів у вихідні дні.Требования, пожелания : опыт работы поваром не менее 2 летОбязанности : приготовление блюд европейской кухниУсловия : работа в одном из ресторанов, принадлежащих крупной сети ресторанов, гостиниц и торговых центров в Финляндии.

Официальное оформление, помощь с поиском жилья, контракт на год с возможным продением. Дружелюбное отношение со стороны коллег и руководства, грамотная организация труда (все подвозится на тележках, везде посудомоечные машины).

Ставка 13 евро в час, повышенная оплата переработок и выходов в выходные дни.

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Застосувати
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява