Молодший комірник
Контінентал Фармерз Груп
Козова, Тернопольская область
1 днів тому
source : Jobs.org.ua
 • Контінентал Фармерз Груп, компанія з міжнародними інвестиціями, запрошує в команду Молодшого комірника у смт.Козова.Вимоги : - Освіта технічна ;
 • Знання ПК на рівні користувача;- Готовність до ненормованого графіку роботи;- Самоорганізованість, виконавчість.Функціональні обов’язки : - Прийом, зберігання і видача товарно-матеріальних цінностей на складі;
 • Забезпечення зберігання ТМЦ, додержання режимів зберігання, ведення обліку складських операцій;- Участь у проведенні інвентаризацій товарно-матеріальних цінностей.
 • Ми пропонуємо : - Офіційне працевлаштування та вся офіційна заробітна плата;- Безкоштовне харчування;- Конкурентний рівень заробітної плати;
 • Корпоративний мобільний зв’язок.Якщо Вас зацікавила дана вакансія і Ви відповідаєте ключовим вимогам надсилайте, будь ласка, своє резюме!Відправляючи резюме, Ви даєте згоду на обробку персональних даних компанією у рамках чинного законодавства України.
 • Звертаємо увагу, що Зворотній зв’язок за результатами розгляду резюме надається протягом двох тижнів у разі позитивного рішення по Вашій кандидатурі.

  У разі відхилення резюме на заявлену вакансію ми вносимо його в зовнішній кадровий резерв компанії і можемо повернутися до розгляду, як тільки у нас з’явиться вакансія, яка відповідає Вашому досвіду і кваліфікації.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява