головний спеціаліст відділу розвитку та експлуатації житлового фонду
Нова державна служба України
Киев, Ukraine
14 годин тому
source : find-job.com.ua

Кваліфікаційні вимоги

Ступінь вищої освіти не нижче бакалавра, молодшого бакалавра

Досвід роботи не потребує

Вільне володіння державною мовою

Посадові обовязки

1. Виконує функції уповноваженої особи з організації закупівельної діяльності управління житлово-комунального господарства Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації.

2. Є відповідальною за організацію та проведення процедури закупівлі / спрощеної закупівлі товарів, робіт і послуг в управлінні житлово-комунального господарства Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації.

3. Планує закупівлі та формує річний план закупівель товарів, робіт і послуг для потреб управління в електронній системі закупівель.

4. Здійснює вибір процедури закупівлі / спрощеної закупівлі для придбання товарів, робіт і послуг для потреб управління житлово-комунального господарства Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації.

5. Проводить процедури закупівель / спрощені закупівлі в управлінні житлово-комунального господарства Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації.

 • 6. Забезпечує рівні умови для всіх учасників, об’єктивний та чесний вибір переможця процедури закупівлі / спрощеної закупівлі;
 • 7. Забезпечує складання, затвердження та зберігання відповідних документів з питань публічних закупівель / спрощених закупівель, визначених Законом України Про публічні закупівлі .

  8. Забезпечує оприлюднення в електронній системі закупівель інформації, необхідної для виконання вимог Закону України Про публічні закупівлі .

  9. Розглядає та надає проекти відповідей на звернення від органів державної влади, органів місцевого самоврядування, громадських об’єднань, підприємств, установ і організацій, громадян з питань, віднесених до компетенції управління.

  10. Приймає участь у розробці проектів розпоряджень голови Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації, з питань, що належать до компетенції управління житлово-комунального господарства.

  Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

  Безстроково.

  Строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку.

  Умови оплати праці

  Розмір посадового окладу визначається відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року 15, розмір надбавок, доплат та премій відповідно до Закону України Про державну службу .

  Термін подачі заявок : 2021-06-07

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява