Торговый представитель с авто
Задля Руху, ТОВ
Киев, Киев
5 днів тому
source : Jobs.org.ua

Наша команда шукає торгового представника з продажів автозапчастин з власним авто який стане гарним доповненням нашої команди! Якщо чогось не вистачає не страшно ми готові навчати : )Фунціонал : - активно працювати з існуючими складськими запасами- будувати ефективні взаємовідносини з потенційними клієнтами- Активний пошук нових клієнтів- креативно мислити та працювати на результатБажано при собі мати : - цілеспрямованість- позитивний підхід до життя (наші всі такі : ))- комінукабельність та власне автоКомпанія пропонує : - прозору мотивацію- інструменти для досягнення своїх цілей- різноманітний корпоративний відпочинок- можливість медичного страхування- роботу в дружньому колективі- можливість особистісного, кар'єрного та професійного розвитку.

Якщо ти маєш бажання працювати, рости та розвиватись чекаємо від тебе резюме, або дзвони по телефону095 2743653 Євген Генадійович чи 0958524242 Ірина (VIBER, Telegram, WhatsApp)

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява