Менеджер з компенсацій та пільг (C&B)
Агроиндустриальный холдинг МХП
Киев, Киев
6 днів тому
source : Jobs.org.ua

МХП - провідний агроіндустріальний холдинг, лідер ринку у сегменті рослинництва та птахівництва в Україні. Наше бренд-портфоліо включає ТМ Наша Ряба , ТМ Легко , ТМ Бащинський та ряд інших.

Компанія має виробничі потужності у 14-ти регіонах країни, об'єднує більше 28 тисяч співробітників та присутня на ринках 80-ти країн світу.

Вимоги до кандидата : - Вища освіта (економічна, управління персоналом)- Досвід роботи в виробничих компаніях на позиції С&В спеціаліста від 2-х років- Досвідчений користувач 1С, MS Office (Excel на рівні формул, зведених таблиць, умовного форматування)- Практичні навики аналізу / обробки великих обсягів інформації- Аналітичний склад розуму в поєднанні з високим емоційним інтелектом- Готовність до переїзду - м.

Канів (Черкаської обл.) або з частковою присутністю на підприємстві Функціональні обов'язки : - Знання принципів формування постійної і перемінної частини винагород (заробітна плата + бонус / премія)- Впровадження / використання системи грейдингу / бендінг- Менеджмент пакету пільг і компенсацій- Робота з колективним договором- Формування і аналіз бюджету людського ресурсу для підприємств- Робота з ефективністю організації праці (графіки роботи, зміни, навантаження, DILO)- Профілі посад, RACI матриці- Організація змін штатного розкладу, структури, звітність- Підготовка HR KPIs (ФОП, аналіз зп, ефективність персоналу - продуктивність)- Політики / процедури по оплаті праці та системам мотивації- Дослідження ринку праці- Досвід роботи з відрядною системою оплати праці Ми знаємо, що Ви знайдете у нашій компанії : - Цікаві проекти, амбіційні задачі- Динамічний розвиток - прокачаєш свої soft та hard skills- Офіційне працевлаштування- Конкуренту заробітну платню- Доступ до сучасної digital-платформи розвитку з електронною бібліотекою найкращої бізнес-літератури, online-майстерками та розвиваючими курсами- Робоче міcце - м.

Канів, можливий переїзд за нашої підтримки (житло) Разом робимо важливе!#СвітМожливостей

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява