Junior Node.js Developer
Devsfind
Odesa, UA
3 днів тому
source : Just Join IT

English (advanced)

Dla międzynarodowego start-upu działającego na rynku kryptowalut, poszukujemy samodzielnych osób, które chciałyby rozwijać ich platformę.

Opis stanowiska

  • Rozwój platformy, programowanie przy użyciu Node.js.
  • Testowanie wytworzonego kodu.
  • Wsparcie Senior Developerów w pracy.
  • Uczestniczenie w daily, 1 : 1 (praca Scrumowa).
  • Tworzenie dokumentacji.
  • Jeśli :

  • jesteś absolwentem lub studentem (ostatnich lat studiów),
  • posiadasz wiedzę i co najmniej roczne doświadczenie z Node.js,
  • posiadasz wiedzę dotyczącą tworzenia API,
  • bardzo dobrze znasz język angielski ,
  • jesteś otwarty na nowe wyzwania i pracę w międzynarodowym środowisku,
  • potrafisz pracować w zespole.
  • Mile widziane :

  • Python (Asyncio),
  • Oferta

  • Praca zdalna lub w Warszawie.
  • Praca na pełny etat w oparciu o umowę o pracę lub b2b.
  • Ciekawa, pełna wyzwań praca w start-upowym środowisku.
  • Możliwość uczenia się od najlepszych.
  • Duża samodzielność przy jednoczesnym wsparciu.
  • System bonusowy.
  • Opieka medyczna.
  • Premia.
  • Budżet treningowy.
  • Przy b2b również płatne nieobecności w pracy.
  • Повідомте про це