Водій автотранспортних засобів кат. В, С, D
Corum Group
Харьков, Харьковская область
2 днів тому
source : Jobs.org.ua
 • АТ Світло Шахтаря ( Corum Group ) запрошує на роботу Водія автотранспортних засобів (категорії В, С, D) . Обов’язки : - перевезення на території заводу- обслуговування та контроль технічного стану автомобіля- робота з листами, маршрутом проходження, витратою паливаНавички роботи на транспортних засобах : КАМАЗ, ЗІЛ, МАЗ, ЛАЗ Умови роботи : - своєчасна заробітна плата (2 рази на місяць);
 • медичне страхування;- офіційне працевлаштування;- повний соціальний пакет;- графік роботи 5 / 2 з 07.00 до 15.30;- доставка від метро на службовому транспорті (від станції метро Проспект Гагаріна , станції метро Холодна гора , станції метро Південний вокзал .
 • Територіальне місце роботи : м Харків, вул. Світло Шахтаря, 4 / 6.Направляючи резюме на вакансію, Ви даєте згоду на використання Ваших персональних даних компанією CORUM в рамках чинного законодавства України.

  Компанія CORUM гарантує конфіденційність звернень і переговорного процесу при відборі кандидатів на вакансію.Звертаємо Вашу увагу, що зворотний зв’язок за результатами розгляду на вакансію надається протягом двох тижнів у разі позитивного рішення по Вашій кандидатурі.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява