Кухар у ресторан MeiWei
OKKO Group
Киев, Киев
3 днів тому
source : Jobs.org.ua

ОККО це не лише одна із найбільших мереж автозаправних комплексів України. В структурі компанії діє також мережа закладів харчування, які працюють під брендами A la minute, Pasta Mia та Meiwei.

Meiwei це не просто ресторани паназійської кухні, це дух та атмосфера екзотичної Азії, частиною якої можеш стати і ти.Є мільйони причин, чому працювати в ресторанах мережі ОККО ЗАВЖДИ ГАРНА ІДЕЯ.

Але нам не вистачить часу, щоб перелічити усі, тому коротко розповімо тобі про найголовніше : ТУТ ВСЕ ОФІЦІЙНО. Бо якщо вже ми знайшли тебе, то хочемо, щоб тобі було добре з нами.

 • не затримуємо зарплатню та регулярно переглядаємо її;- оплачуємо відпустки (24 дні) та лікарняні;- забезпечуємо безкоштовне медичне страхування.
 • ТУТ ПОВАЖАЮТЬ ТВІЙ ЧАС. Ми розуміємо, що ти маєш життя і крім нас, і підтримуємо це.- гарантуємо позмінний графік, щоб ти міг поєднувати роботу з навчанням, додатковим підробітком чи домашніми справами;
 • дбаємо за те, щоб ти завжди був ситий, тому не витрачай час вранці на приготування свого обіду вдома.ТУТ ВІРЯТЬ В ЛЮДЕЙ.
 • Якщо ти в нашій команді, значить ми віримо, що в тебе все вийде.- допомагаємо одне одному;- поважаємо і дослухаємось.ТУТ ТИ ЗМОЖЕШ ДОСЯГТИ БІЛЬШОГО.

  Ставити амбітні цілі це частина нашої культури.- заохочуємо до кар'єрного росту;- підтримуємо професійний розвиток.А тепер про твої обов’язки.

 • Що треба робити? - Готувати страви паназійської кухні згідно технологічних карт;- Контролювати терміни та умови зберігання продукції;
 • Дотримуватись санітарно-гігієнічних норм;- Видавати готові страви.Сьогодні мережа ОККО входить у ТОП найкращих роботодавців країни.
 • У компанії працює понад 10 000 працівників. Приєднуйся до нашої команди та досягай крутих результатів!Meiwei це завжди гарний вибір!Маєш запитання?

  Телефонуй, з радістю познайомимось!Готовий розпочати просто зараз? Надсилай своє резюме або ж заповнюй коротку анкету за посиланням : https : / / bit.ly / anketa-meiwei

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява