Оператор контакт-центру
ЄАПБ
Украина, Нежин
5 днів тому
source : Jobs.ua
 • ТОВ ФК ЄАПБ фінансова компанія, яка надає фінансові послуги факторинг у зв’язку з розширенням штату відкриває вакансію Оператор контакт-центруНаші побажання до кандидата : Готові розглядати кандидатів без досвіду роботи чи з мінімальним досвідом;
 • Навички роботи з ПК (MS Word, MS Excel);Комунікабельність, відповідальність.Задачі, які стоятимуть перед Вами : Обробка дзвінків (вхідна / вихідна лінії).

 • Компанія пропонує : Офіційне працевлаштування з першого дня виходу на роботу;Соціальний пакет : (відпустка (24 дні), оплачувані лікарняні, вся заробітна плата офіційна, яка виплачується вчасно та без затримок);
 • Графік роботи : 2 перші зміни, час роботи з 7.00 до 14.30; 2 другі зміни, час роботи з 14.30 до 21.30; 1 довга зміна, час роботи з 08.

  00 до 20.00; два вихідних : неділя стабільно + плаваючий посеред тижня;Ви будете працювати в комфортному офісі;Ми надаємо сучасну комп’ютерну техніку для Вашої роботи.

  Додатково про нашу компанію ви зможете дізнатись з сайту eadr.com.ua

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява