Вантажник на виробництво
Апельмон
Украина, Запорожье
3 днів тому
source : Jobs.ua

ТОВ РДД молоде підприємство по переробці і з виробництва м’ясних виробів. Перш за все ми націлені на якість нашої продукції і результат.

 • В зв’язку з розширенням штату, відкриваємо вакансію Вантажник.Що ми очікуємо побачити в кандидаті : досвід роботи на відповідній посаді, перевага кандидатам, які працювали на виробництві;
 • відповідальність, уважність, бажання працювати.Що ми пропонуємо : роботу в стабільній компанії;офіційне працевлаштування;
 • стабільний графік роботи : 6 / 1 з 7 : 00 до 17 : 00 та з 20 : 00 до 07 : 00.Підприємство знаходиться в Шевченківському р-ні.

  вул. Колерова, 3. (Маршрут. таксі 69, з проспекту, і 5 з Космосу-ост. Харчова . Або ж будь-який транспорт, що проходить ост.

  Заводська по вул. Чарівній).Кожен наш співробітник невід'ємна частина механізму системи виробництва. У своїй команді хочемо бачити позитивне мислення, високу самоорганізацію, відповідальність, бажання вдосконалюватися і розвиватися.

  Телефонуй прямо зараз : 050 300 90 53050 305 07 96

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява