Бухгалтер з первинної документації
TEDIS Ukraine
Одесса, Одесская область
4 днів тому
source : Jobs.org.ua

TEDIS Ukraine - одна з найбільших українських дистрибуційних компаній, яка входить в п'ятірку Кращих компаній для лідерів в Україні за результатами дослідження, проведеного міжнародною консалтинговою компанією HAY Group.

 • Наші підрозділи знаходяться по всій території України, а колектив налічує 2500 співробітників. Приєднуйся і ти! Місце роботи : пр-т Шевченка Чим доведеться займатися : перевіряти правильность оформлення прибуткових і розхідних товарних накладних згідно товарних звітів;
 • перевіряти правильність ведення касових документів згідно умов бухгалтерського обліку; стежити за збереженням бухгалтерських документів та інше.

  Знання, навички та досвід, які хотіли би бачити у кандидата : Вища економічна освіта Знання ПК 1С Бухгалтерія 8.2, програма M.

  e.d.o.c , Excel, Word Знання законодавчої базиРазом з нами : пресТижно - ТОП 500 найбільших компаній Центральної та Східної Європи безпЕчно - медичне страхування наДійно - офіційна заробітна плата та працевлаштування пІзнавально - всебічне онлайн / офлайн внутрішнє та зовнішнє навчання перСпективно - в середньому 200 кар'єрних зльотів щороку

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява