Менеджер з роботи з персоналом
VA&IT
Украина, Львов
22 годин тому
source : Jobs.ua

Профіль компании VA-and-ITМи компанія, яка допомагає підприємцям із США та Європи. Є попит на наші послуги серед підприємців, яким потрібно розвантажити себе від рутини, та відпрацьованних дій щоб мати час та сили для подальшого росту.

Ми створили організацію в якій налагодили процеси та потік клієнтів.Нам потрібні спеціалісти які будуть компетентно вести справи, так щоб бізнес США та Європи мав змогу активно розвиватися.

Вже дев’ять років ми стабільно зростаємо, тому ви завжди можете розраховувати на стабільну роботу та оплату праці.Відносини в компанії побудовані на взаємній повазі та довірі.

Ми віддаємо перевагу ініціативним, мотивованим людям, які прагнуть підвищувати компетентність на направляти зусилля на саморозвиток, та розвиток компанії.

Кожна людина в компанії робить свій внесок і це чітко побудовано. У нас не приживаються люди із бажанням сховатися за спинами працьовитих робітників.

Наша формула організації : Ми створюємо сприятливі умови праціви отримуєте задоволення від роботизавдяки чому якісно обслуговуваєте клієнтаяк результат, клієнт задоволенийа ви отримуєте високу заробітну платню.

VA-and-IT компанія в якій гарно робити, та гарно заробляти.В чому унікальність роботи в VA-and-ITЧітка схема роботи, при цьому свій зручний графікЧіткі зрозумілі інструкції, при цьому свобода для зростанняПоміч на кожному кроці шляху до професіоналізму, при цьому очікуємо поміч та віддачу від працівниківСпокійна та дружня атмосфера, та разом с тим азарт та натхнення від реалізованих проектів.

Три кита на яких буде стояти ваша робота : задоволення від роботи,цінність вашого внеску, яка складається в цінність компаніїта гідна платняПідходить для початківців, для тих в кого новий стартЦе можуть бути : мами в декретістудентиті, що змінюють професію на сферу ITАле ми перебірливі, не беремо всіх підряд.

Одразу просимо пробачення, якщо ви нам не підійдете.Які типи людей нам точно не підходять : сам все знаю не хочу перенапружуватись не хочу розвиватись особисте життя на першому місті неважливо, що клієнт незадоволений, де мої гроші?

хочу робити по-мінімуму, та отримувати по-максимуму Ми пропонуємо цікаву роботу, та гідну зарплатню для новачків в IT бізнесі.

 • Наразі шукаємо менеджера з роботи з персоналом.Вимоги : Командний, співпрацюючийЛюбить працювати з людьмиВважає прогрес особистості можливимАктивний, гарна швидкість виконання завданьОрієнтований на продуктСильна мотивація працювати, інтерес до такої роботиВідданість компанії та готовність працювати на її розвиток вітаються та є ключовими вимогами для кар&#;
 • єрного зростання.Не підходить людина яка роботично, без оцінки виконує дії, пасивна, безініціативна. Психологів, тренерів, HR із великим стажем не розглядаємо.

  Умови роботи : Дистанційна робота в зручному для вас містіМожливе швидке кар&#;єрне зростанняПерший тиждень навчання та стажуванняЗ другого тижня півдня навчання та стажування та пів дня роботиРобочий тиждень 40 годинОплата роботи щомісяцяОбов’язки : Проводити постійне наймання нових співробітників, які підходять під запити компанії на поточний момент.

  Контролювати стажування та встановлення на посаду нових співробітників.Наглядати за виконанням завдань в таскменеджері, та допомогати працівникам в його використанні.

  Стежити за показниками співробітників та показниками компанії в цілому.Проводити за необхідності опитування серед співробітників для підвищення їх продуктивності.

  Проводити навчання працівників.Проводити корекцію співробітників за необхідності.Ми зацікавлені у довгостроковій, стабільній та взаємовигідній співпраці!Якщо ви зацікавились роботою у нас, заповніть це опитування : forms.

  gle / LgWueupWssgUA9cu6Резюме без опитування не розглядаємо.На цьому / наступному тижні з тими, хто може підійти, поспілкуємось у Skype / Zoom

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява