Аналітик медичного та особистого видів страхування
КНЯЖА VIENNA INSURANCE GROUP, Страховая Компания
Киев, Киев
4 днів тому
source : Jobs.org.ua

Страхова Компанія КНЯЖА , акціонером якої є Vienna Insurance Group, - страхова група 1 в Центральній і Східній Європі, запрошує на роботу Аналітика медичного та особистого видів страхування в м.

Києві. Функціональні обов'язки : - Участь в розробці інструкцій, калькуляторів, технічних завдань та інших консультативно-інформаційних матеріалів.

 • Підготовка технічних завдань, участь в розробки та тестуванні щодо запровадження нових варіантів звітності- Підготовка аналітичних даних (робота зі зведеними таблицями в Excel).
 • Перевірка відповідності договорів страхування в базі даних Компанії згідно діючих умов.- Проводити аналіз ринку страхових продуктів та аналізувати діючу тарифну політику Компанії з метою конкурентності на ринку страхових послуг.
 • Аналізувати збитковість та надавати звітність по закріплених видах страхування.- Участь у внесенні змін до правил страхування по закріплених видах страхування або інших продуктів Управління.
 • Виконувати доручення керівника (підготовка презентацій, аналітичних звітів для керівництва). Вимоги : - Вища освіта (фінансово-економічний, математичний напрямок);
 • Досвідчений користувач MS Office, знання Excel, 1С (бажано);- Аналітичні здібності;- Англійська мова (бажано);- Здатність швидко навчатись;
 • Можливо без досвіду роботи;- Бажання розвиватися у сфері страхування. Умови роботи : - Конкурентоспроможна заробітна плата, що виплачується відповідно до законодавства України.
 • Можливість працювати в стабільній Компанії з іноземними інвестиціями.- Повне дотримання норм Трудового Кодексу.- Випробувальний термін 3 місяці.
 • Розташування офісу Компанії - м. Київ, вул. Глибочицька, 44. Прохання надсилати резюме з очікуваним рівнем заробітної плати.
 • Шановний кандидат!Надсилаючи своє резюме на дану вакансію, Ви даєте свою згоду на обробку Ваших персональних даних згідно Закону України Про захист персональних даних .

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява