Головний спеціаліст з питань проведення внутрішнього аудиту Сумської районної державної адміністрації
Нова державна служба України
Сумы, Ukraine
2 днів тому
source : find-job.com.ua

Кваліфікаційні вимоги

Ступінь вищої освіти не нижче бакалавра, молодшого бакалавра

Не потребує

Вільне володіння державною мовою

Посадові обовязки

Бере участь у проведенні планових та позапланових внутрішніх аудитів на об’єктах внутрішнього аудиту за напрямами, що визначені у Стандартах, документує їх результати, готує аудиторські звіти, висновки та рекомендації за результатами проведених внутрішніх аудитів, здійснює контроль за станом їх реалізації.

Формує піврічні, стратегічні та операційні плани діяльності з внутрішнього аудиту.

Бере участь у :

 • визначенні ризикових сфер діяльності об’єктів внутрішнього аудиту;
 • підготовці пропозицій голові Сумської районної державної адміністрації щодо визначення тем внутрішнього аудиту та включення їх до планів діяльності з внутрішнього аудиту за визначеними ризиковими сферами в діяльності Сумської районної державної адміністрації;
 • підготовці звітності про результати роботи головного спеціаліста відповідно до вимог Порядку 1001 та Стандартів.
 • Бере участь у формуванні акту про здійснені перевірки за підписом голови Сумської районної державної адміністрації та перелік прийнятих рекомендацій за результатами проведених внутрішніх аудитів.

  Бере участь у підготовці за підписом голови Сумської районної державної адміністрації звітності за формою 1-ДВА Звіт (зведений звіт) про результати діяльності внутрішнього аудиту в Сумській районній державній адміністрації .

  Інформує голову Сумської районної державної адміністрації у разі виявлення фактів, які свідчать про ознаки шахрайства, корупційних діянь або нецільового використання бюджетних коштів, марнотратства, зловживання службовим становищем та інших порушень фінансово - бюджетної дисципліни, які призвели до втрат чи збитків та / або які мають ознаки злочину, або передачі їм матеріалів внутрішнього аудиту, під час здійснення діяльності з внутрішнього аудиту.

  Підвищує кваліфікацію шляхом самоосвіти (вивчення відповідних нормативно правових актів у сфері бюджетного законодавства, бухгалтерського обліку та звітності, внутрішнього аудиту та внутрішнього контролю, міжнародного досвіду в цій сфері), а також участі у навчаннях, семінарах.

  Здійснює інші повноваження, визначені законодавством.

  Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

  На час перебування основного працівника для догляду за дитиною до досягненя нею трирічного віку до дати фактичного виходу на роботу основного працівника

  Умови оплати праці

  Посадовий оклад 5 300 грн.,

 • надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України Про державну службу ;
 • надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року 15 Питання оплати праці працівників державних органів (із змінами)

  Термін подачі заявок : 2021-06-07

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява