Головний спеціаліст відділу правового забезпечення
Нова державна служба України
Киев, Киев
10 годин тому
source : Jobs.org.ua

Кваліфікаційні вимогиОсвіта - Вища, не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра (спеціальність Право / Правознавство )Досвід роботи - Не обов’язковоВолодіння державною мовою - Вільне володіння державною мовоюВолодіння іноземною мовою - Не потребує Посадові обов'язки1) Представляє в установленому законодавством порядку інтереси Департаменту у судах, установах та інших органах.

2) Надає правову та методичну допомогу структурним підрозділам та підпорядкованим закладам, установам організаціям Департаменту.

3) Перевіряє відповідність законодавству опрацьованих наказів Департаменту.4) У разі невідповідності наданого на розгляд проєкту акту (наказу Департаменту, розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), рішення Київської міської ради) вимогам чинного законодавства готує висновок.

5) Готує проєкт акту (наказу Департаменту, розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), рішення Київської міської ради).

6) Опрацьовує проєкти договорів й погоджує (візує) за наявності погодження (візи) керівників заінтересованих структурних підрозділів.

7) Розглядає та опрацьовує питання, які пов’язані з управлінням майном комунальних закладів, установ та організацій територіальної громади міста Києва.

8) В межах наданих повноважень виконує окремі службові доручення свого безпосереднього керівника.9) Розглядає в межах своєї компетенції звернення органів влади, правоохоронних органів та скарги громадян, що стосується роботи Департаменту та надає ґрунтовну відповідь.

10) Бере участь у перевірці управлінь освіти районних в місті Києві державних адміністрацій з питань, що належать до його компетенції, в організації та проведенні семінарів, нарад.

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посадуНа період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства.

 • Умови оплати праці? посадовий оклад відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 15 Про умови оплати праці працівників державних органів (із змінами), інші виплати відповідно до штатного розпису;
 • надбавка до посадового окладу за ранг;інші надбавки, доплати та премії відповідно до статті 52 Закону України Про державну службу .
 • Термін подачі заявок : 2020-10-15

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява