Заступник начальника управління - начальник відділу управління об’єктами державної власності УЛМТЗ
Нова державна служба України
Киев, Киев
5 днів тому
source : Jobs.org.ua

Кваліфікаційні вимогиОсвіта : Вища освіта відповідного професійного спрямування, не нижче ступеня магістраДосвід роботи : Досвід роботи на посадах державної служби категорій Б чи В або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

 • Бажано досвід роботи за напрямом професійної діяльності.Володіння державною мовою : Вільне Посадові обов'язки- здійснює загальне керівництво діяльністю відділу управління майном та фондами, сектору охорони праці, сектору пожежної безпеки;
 • забезпечує належне виконання відділом покладених на нього завдань і функцій та доручень керівництва;- за дорученням керівництва, в межах наданих повноважень, представляє інтереси відділу у відносинах з органами державної влади, іншими правоохоронними відомствами, підприємствами, установами, організаціями різних форм власності з питань, що належать до компетенції.

 • у межах наданих повноважень, організовує ділове листування з органами виконавчої державної влади та органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями.
 • за дорученням керівництва ГУНП, управління логістики та матеріально-технічного забезпечення приймає участь у проведенні інспектувань, комплексних, контрольних та цільових перевірках діяльності підрозділів ГУНП у м.
 • Києві з питань, які відносяться до компетенції управління.- приймає участь у нарадах, зборах, семінарах при розгляді питань, що стосуються сфери діяльності відділів.

 • організовує взаємодію та співпрацю відділу зі структурними підрозділами Головного управління Національної поліції у м. Києві;
 • у межах компетенції організовує розгляд та надає відповіді на скарги, заяви, пропозиції, запити від громадян;- за дорученням керівництва УЛМТЗ здійснює інші повноваження в межах завдань та функцій управління;
 • забезпечує дотримання виконання вимог законодавчих та нормативних актів діяльності Національної поліції України, Головного управління Національної поліції у місті Києві;
 • забезпечує виконавську та службову дисципліни відділів. Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посадуНа період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення суб'єктом призначення або керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства але не більше двох місяців після відміни карантину.
 • Умови оплати праціПосадовий оклад - 7800 грн. на місяць;Інші види грошового забезпечення (надбавки, виплати, премії відповідно до ст.

  50 Закону України від 10 грудня 2015 року Про державну службу та постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року 15 Питання оплати праці працівників державних органів ).

  Термін подачі заявок : 2020-10-12

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява