Головний економіст (вул. Белінського, 6-Б)
Райффайзен Банк
Херсон, Херсонская область
3 днів тому
source : Jobs.org.ua

Райффайзен Банк - надійний бізнес-партнер на банківському ринку України. Для нас є пріоритетним створення позитивного клієнтського досвіду та підтримка іміджу відділення як центру надання сучасного банківського сервісу європейського рівня.

Запрошуємо професіоналів у свою команду! Що робити : консультування клієнтів залучення клієнтів та виконання планових показників Відділення касові операції продаж та обслуговування інших супутніх продуктів Банку робота з векселями контроль за сплатою комісій, передбачених стандартами продуктів продаж банківських металів та монет робота з грошовими переказами обслуговування банкоматів в межах наданих повноважень участь у процесі відкриття / закриття операційного дня передача грошей та цінностей під звіт здійснення процесу підкріплення / інкасації Відділення Що потрібно : вища економічна освіта, готові розглянути студента останніх курсів ВНЗ загальний стаж роботи у банку від 1 року (бажано) вміння продавати банківські продукти впевнений користувач ПК (Exсel, PowerPoint, тощо) Що пропонуємо : стати частиною великої міжнародної компанії, яка дає можливість для професійного та особистого розвитку стати частиною високопрофесійної та успішної команди з міжнародною корпоративною культурою конкурентна заробітна плата та бонуси соціальні гарантії згідно чинного законодавства України можливість професійного та кар'єрного росту під керівництвом провідних фахівців підрозділів навчальні програми, корпоративні заходи та участь у соціальних проектах Приєднуйтесь! #знамикращіRBA

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява