Маркетолог
МТА, мережа магазинів цифрової техніки / МУЛЬТИMEDIA
Черновцы, Черновицкая область
9 годин тому
source : Jobs.org.ua

Ми в пошуках своєї людини!Якщо ти готовий підкорювати нові вершини разом із найамбітнішою командою маркетингу - то ми шукаємо саме тебе! Чому саме ти?

 • ти досвідчений боєць у сфері маркетингу- ти уважний до деталей- системний та організований- емоційно стійкий та постійний- вмієш переконувати та завжди націлений на результат- володієш аналітичним мисленням та розвиненою уявою- в тебе класне почуття гумору і будь-які перешкоди для тебе - цікавий виклик- ти можеш відрізнити воблер від шелфтокера;
 • Що потрібно буде робити : - відчувати ринок, аналізувати, чути клієнта- знаходити резерви росту трафіку / доходу магазинів- впроваджувати нові трендові продукти у портфель компанії- розробляти стратегії розвитку- організовувати стратегічні та локальні рекламні кампанії- розміщувати зовнішню та внутрішню рекламу- впроваджувати акції, знижки та аналізувати результати- контролювати та забезпечувати маркетингові матеріали в магазинах- взаємодіяти з партнерами та натхненною командою маркетингу Ми обіцяємо тобі : - посаду, про яку хочеться говорити з гордістю- реалізацію крутих проектів та можливість впливати на результат- оплачуване стажування- зручний графік (9.

  00-18.00, пн-пт), з яким легко поєднувати роботу та відпочинок- хорошу зарплату та своєчасні виплати 2 рази на місяць- оплачувану відпустку, лікарняні- офіційне працевлаштування- креативну dream-team, з якою зручно і весело- компанію, де всі свої : сучасний офіс, в який приємно повертатися, каву, найкращі корпоративи у світі Якщо ти не з м.

  Чернівці, але готовий до переїзду - не зволікай! Долучайся до команди професіоналів!

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява