Піццайоло
il Molino
Украина, Киев
5 днів тому
source : Jobs.ua
 • Сім'я піцерій IL Molino мережа італійських піцерій ресторанного типу з неаполітанською дерев’яною піччю.Перша наша піцерія відкрилась 16 грудня 2010 року в Києві в центрі Печерська на вулиці Московська, 17, і, на даний момент наша Сім'
 • я представлена вже мережею із 18-ти піцерій і відділу Доставки.Що ми пропонуємо : Погодинна ставкаПлаваючий графік роботи.

  Безкоштовне харчування.Оплачуємо медогляд та стажуванняНадання робочої уніформи.Своєчасна виплата заробітної платні.Відсутність системи грошових штрафів і відрахувань за підсумками інвентаризацій.

  Молодий і дружній колектив. Турніри з волейболу, футболу, квест-конкурси серед піцерій та інші заходи.Проходять також корпоративні конкурси на кращу страву, що увійде до сезонного меню.

 • Можливість професійного й кар'єрного зростання в компанії.Основні обов’язки : Приготування страв та заготовок згідно з калькуляцією, технологією виробництва та стандартами часу Сім'
 • ї піцерій il Molino.Підтримання чистоти й порядку на робочому місці згідно із затвердженими стандартамиМи шукаємо вас, якщо : Ви прагнете працювати в ресторані, де дійсно опікуються якістю сервісу.

  Ми прагнемо, щоб кожен наш відвідувач ставав лояльним гостем.Ви любите смачну їжу й готові радувати нею наших гостей.Вас не лякають зміни, ви відкриті всьому новому, готові вчитися й розвиватися.

  Світ не стоїть на місці, і компанія змінюється й розвивається разом зі своїми співробітниками й гостями.Ви вважаєте, що запорука міцних і тривалих відносин, як особистісних, так і професійних це довіра.

  Якщо все це про вас, але при цьому у вас немає досвіду роботи в ресторанах це не біда!Роботи буде багато, але ми все покажемо й усьому навчимо.

  Телефонуйте (з понеділка по п’ятницю з 10 : 00 до 19 : 00).

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява