головний спеціаліст відділу економіки систем життєзабезпечення та енергозбереження управління житлово-комунального господарства Волинської обласної державної адміністрації
Нова державна служба України
Луцк, Ukraine
3 годин тому
source : find-job.com.ua

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта за освітнім ступенем не нижче молодшого бакалавра, бакалавра

Досвіду роботи не потребує

Вільне володіння державною мовою

Посадові обовязки

Виконання завдань з реалізації державної політики в сфері житлово-комунального господарства з питань, що належить до компетенції відділу.

Підготовка аналітичних матеріалів, комплексних та енергозберігаючих заходів, пропозицій, прогнозів розвитку житлового господарства відповідно до функціональних завдань покладених на відділ.

Розгляд скарг, звернень та заяв які надходять для розгляду дот управління, що належать до компетенції відділу, а також готує за ними проекти відповідей та відповідних рішень.

Збір інформації підготовка звітів та аналіз роботи підприємтв житлово-комунального господарства з питань, що належить до компетенції відділу.

Аналіз впровадження енергозберігаючих та енергоефективних заходів на підприємствах житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери.

Дотримання правил внутрішнього службового розпорядку.

Виконання в межах своїх повноважень інших завдань та доручень керівника управління та відділу.

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

 • безстроково;
 • строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку

  Умови оплати праці

 • посадовий оклад 5500 грн;
 • надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України Про державну службу ;
 • надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року 15 Питання оплати праці працівників державних органів (із змінами)

  Термін подачі заявок : 2021-05-05

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява