Редактор зі знанням німецької та англійської мови
seoprofy.ua
Киев, Киев
1 днів тому
source : Jobs.org.ua

SeoProfy динамічна топова компанія з 12-річним досвідом пошукового просування (SEO), з яких 10 років досвіду просування на західних ринках (США, Канада, Австралія, країни Європи).

В зв'язку з динамічним розширенням нашого бізнесу, запуском нових продуктів, у вас є унікальна можливість приєднатися до нашої молодої, але дуже талановитої команди SeoProfy та заявити про себе на вакансії Редактора зі знанням німецької та англійської мови.

Познайомились, тепер давайте по порядку що ми пропонуємо та на кого очікуємо в нашій команді. У нас є такі важливі для багатьох штуки, як гібридний графік роботи : можна іноді працювати вдома, гнучкий графік, позитивна атмосфера в офісі, адекватне навантаження, відсутність бюрократичних процесів та овертаймів.

Серед колег, які приймають управлінські рішення тільки CEO, COO, HRD - що прискорює всі корпоративні процеси та дозволяє бути мега клієнтоорієнтованою компанією.

Наш СЕО - просто вогонь, відомий спікер та блогер. Клієнти - адекватні європейці, а ми - молода / сучасна тімка працюємо в здорових спокійних умовах праці.

Зона відповідальності : виконання замовлень в якості редактора німецьких та англійських текстів контроль якості позаштатних редакторів оцінка рівня перекладачів та формування команди копірайтерів на проектах участь у вдосконаленні процесів перекладу текстів технічної тематики робота з термінологією дотримання стандартів якості Що необхідно мати або яким бути : мати успішний досвід роботи з текстом (вичитування німецького та англійсього тексту) від 1 року володіти німецькою мовою на рівні advance + грамотна письмова німецька, англійська та знання інших іноземних мов буде додатковим плюсом загальна грамотність : ) готовність освоювати спеціалізоване програмне забезпечення для виконання перекладів (Trados та інші).

Досвід роботи з таким програмним забезпеченням буде додатковим плюсом мати проактивну позицію бути мультизадачним та гнучко підходити до виконання завдань кайфувати від результату своєї роботи вміти бути ефективним наставником для команди копірайтерів бажання професійно зростати та розвиватися порівнюючи із собою вчорашнім З турботою про SeoProfy-команду, компанія надає : Співробітництво та наставництво команди Віктора Карпенка - найкращого SEOProfy на ринку Графік роботи за унікальною системою.

На період карантину ми надаємо вам на вибір форму співробітництва : як вам зручніше або вдома або в офісі, або там і там.

Восьмигодинний робочий день з графіком роботи : пн. - пт. (10 : 00 18 : 00) Просторий та комфортно облаштований офіс зі зручним розташуванням біля ст.

м. Лівобережна Справедливу систему KPI (прозора система бонусів) Оплачувані відпускні, лікарняні (без надання лікарняного листа) Прогресивний стиль менеджменту із західно-орієнтованим мисленням (у нас всі співробітники мають рівні права, а керівник - це в першу чергу колега та наставник.

 • Професійне зростання - це абсолютно реальна можливість в SeoProfy team. А наша школа дуже цінується на ринку праці) Насичене корпоративне життя (ігрові розваги, яскраві масштабні тематичні заходи - лише частина від наших крутих івентів, щойно повернулися з Карпат) Гнучку систему наставництва (комфортне введення в посаду нового співробітника для створення легкого адаптаційного періоду на новій посаді) Дуже ароматна кава / капучіно / лате та різноманіття HR плюшок Розвинену інфраструктуру : зручна транспортна розв'язка, як для співробітників з автомобілем (передбачені місця для паркування свого авто), так і для тих, хто добирається громадським транспортом;
 • для тих, хто турбується про своє здорове тіло - поруч з офісом знаходиться спортклуб СпортЛенд , hitworks (під час обіду або після робочого часу можна позайматися та переключитися з бізнес задач) а також дуже зручна наявність супермаркетів в пішій доступності від офісу і ще дуже смачна кондитерська (для солодкоїжок), де можна зустрітися з друзями! Ставай частиною нашої SeoProfy команди вже зараз!

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява