Технолог харчової промисловості
Алкогруппа, ТД, ООО
Кременчуг, Полтавская область
6 днів тому
source : Jobs.org.ua
 • В зв’язку з відкриттям нового цеху, запрошуємо в команду, на постійне місце роботи ТЕХНОЛОГА харчової промисловості.Якщо Ви відчуваєте ХОЧЕТЕ і знаєте що МОЖЕТЕ організувати, та повністью контролювати процес;
 • зацікавлені у створенні нових та смачних пресервів;готові рости та розвиватись разом з нами, долаючи нові виклики та досягаючи нових цілей, тоді Ви потрібні нашій компанії.

  Вимоги : - Профільна освіта (харчова промисловість)- Досвід роботи від 2-х років на посаді технолога / головного технолога в харчовій промисловості.

 • Знання принципів НАССР та готовність їх дотримуватись.- Вміння та навички керувати людьми.Основні обов’язки : - Виробництво продукту за існуючими рецептами та технологіями і їх вдосконалення.
 • Управління виробничим цехом та операторами виробництва.- Участь в формування і управлнінні робочими змінами.- Контроль за дотриманням технологічних дисциплін на виробництві, та правил експлуатації устаткуванняМи пропонуємо вам : - Гідну та стабільну оплату праці : оклад + премії за особистий вклад в підприємство по власній ініціативі (обговорюємо під час співбесіди індивідуально).
 • Професійне та кар'єрне зростання.- В перспективі після проходження стажування, офіційне працевлаштування.- Забезпечення спецодягом по сезону- 5 денний графік роботи, сб-нд- вихідні.
 • Підтримка на кожному етапі адаптації.Більш детальна інформація за телефоном : телефон 0675451231 Олесандр.
 • Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява