Продавець в магазин "Аврора"
ЧП Гречишкіна Л.М.
Украина, Козельщина
6 днів тому
source : Jobs.ua

Продавець-консультант це найважливіша частинка магазину, його обличчя та душа, його настрій та краса. Ми в Аврорі розуміємо цінність цієї посади.

Тому шукаємо відкриту, комунікабельну та активну людину, яка бажає та вміє старанно працювати.Ти можеш реалізуватися та розвивати себе разом з нами.

У нас в компанії прийнято спілкуватися просто та відкрито, тому давай одразу на ти .Дивися, чим будеш займатися : Викладати товари.

Розраховувати на касі.Спілкуватися з відвідувачами українською мовою.Слідкувати, щоб біля всіх товарів були цінники.Наводити чистоту та порядок у магазині.

Дотримуватися карантинних норм.Стежити за збереженням матеріальних цінностей.А ось такі суперсили тобі варто мати, щоб з нами працювати : Навички користування ПК.

Досвід роботи в торгівлі.Відповідальне ставлення до роботи.Комунікабельність та доброзичливість.Вміння активно працювати.

Бажання вчитися та розвиватися.Зі свого боку обіцяємо та гарантуємо : Офіційне працевлаштування, де відпустка та лікарняні обов’язково оплачуються.

Графік роботи 3 / 2.Заробітна плата погодинна ставка.Особливо важливо : У нашій компанії на дану посаду без перешкод може влаштуватися людина з робочою групою інвалідності.

Щоб ближче познайомитися з нами, переходь на сайт avrora.uaЧому б не почати саме зараз?Чекаємо саме твого дзвінка!...58..

 • 58...58PS : Якщо протягом трьох робочих днів Вам не зателефонував представник нашої Компанії це означає, що наразі ми не можемо запропонувати Вам вакансію.
 • Ваша заявка буде знаходитися в кадровому резерві до появи відповідної вакансії. Дякуємо за розуміння.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява