Пілот агродрона
ВКП «Авантаж»
Украина, Теофиполь
5 дней назад
source : Jobs.ua

Пілот агродронаОпис вакансіїНаша компанія є новатором у наданні новітніх особливих агропослуг!Ми впроваджуємо нові способи внесення добрив та засобів захисту рослин, адаптуємо цю технологію під українські господарства, використовуючи агродрони-оприскувачіВимоги : Шукаємо відповідальних хлопців на нову та престижну в Україні професію пілот агродрона-оприскувача!Права категорії В, досвід водіння фургона, легкового фургона, мікроавтобуса, буса, буде вважатись значною перевагою (Fiat doblo, Volkswagen Passat).

ВідповідальністьЧесністьБажання завжди удосконалюватись і заробляти більше, а ми таку можливість вам гарантуємо.Бажання вчитись чомусь кардинально Новому!Оперативність, самоорганізованість.

Комунікабельність.Умови роботи : Робота у полі, тому система відряджень по Україні то звична справа.Проживання, харчування безкоштовне під час роботи на території господарства.

Ненормований робочий день від 10 до 14 годинОбов’язки : Ручне керування безпілотним агродроном для заміру поля, розмітка контурів поля агродроном, контроль автоматичного оприскування дроном, заміна батарей, заливання хімії.

Якщо Ви не маєте досвіду управління агродроном, то ми проведемо навчання!Навчання коштує 2800! Надаємо сертифікат!Після двох місяців роботи, ми повернемо кошти за навчання!Чекаємо на співбесіду та ваші резюме!

Сообщите об этом задании
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Подать заявку
Мой email
Нажимая «Продолжить», я даю согласие neuvoo на обработку моих данных и отправку уведомлений по электронной почте, как описано в Политике конфиденциальности neuvoo. В любое время я могу отозвать свое согласие или отказаться от подписки.
Продолжить
Форма заявки