Адміністратор медичної клініки
Немецкая стоматология, ООО
Киев, Киев
6 днів тому
source : Jobs.org.ua

Адміністратор, медичний менеджер по роботі з пацієнтами та клієнтамиЩо ми пропонуємо : - Високий рівень зарплати.- Система бонусів.

 • Графік роботи 4 5 днів на тиждень з 9 : 30 17 : 30 або з 12 : 00 20 : 00- Особистісний розвиток.Місцезнаходження / розташування наших стоматологічних клінік : - Львівська площа (метро Золоті ворота)- Новопечерські Липки (метро Дружби народов)Вимоги до кандидатів і як ми оцінюємо : - Професійний досвід роботи з пацієнтами та клієнтами приватних медичних клінік не менш 1 року.
 • Вільне володіння англійською мовою. Знання інших мов вітаються : )- Знання та вміння в клієнтському сервісі- Володіння і використання медичної термінології на базовому рівні.
 • Перевага стоматологія.- Здоровий спосіб життя.- Вміння висловлювати думки (усно і письмово, українською та російською мовами)- Вміння приймати рішення.

 • Вміння брати відповідальність на себе.- Вміння переконувати.- Вміння вирішувати проблеми.- Вміння критично мислити.Додаткові знання та навички, які мають велике значення при виборі кандидатів і впливають на рівень гонорарів : - Будь-які медичні знання і навички.
 • Знання цифрових технологій, застосунків, компьютерних програм- Вміння і навички роботи в соціальних мережах- Знання іноземних мов- Будь-яка додаткова сучасна освітаЩо ми обіцяємо : - Нестандартні і цікаві завдання.
 • Високий рівень мотивації.- Офіційне працевлаштування.- Європейські умови роботи.- Дружню атмосферу : )Сайт нашей команды http : / / www.
 • stomatology.com.ua / about-us / nashi-vakansii /

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява