Менеджер по роботі з клієнтами
Коробочка І.О., ФОП
Львов, Львовская область
2 днів тому
source : Jobs.org.ua

Компанія Студія 33 (вишивка та друк нa текстилі) запрошує на роботу менеджера по роботі з клієнтами.Основні обов’язки : - експертна оцінка запитів від клієнтів,- оформлення та супровід прийнятих замовлень,- пошук та залучення нових клієнтів,- контроль прийому та відвантаження продукції, замовлення розхідних матеріалів, контроль дебіторської заборгованості,- робота по укріпленню відносин з клієнтами, формування правильного іміджу компанії в очах замовників та партнерів,- ведення документації, робота в CRM-системі, формування звітності.

Вимоги до кандидата : - грамотна мова, знання етики ділового спілкування,- уміння чітко та стисло висловлювати думки,- уміння виходити зі складних ситуацій без осаду у клієнта та втрати іміджу компанії,- уміння швидко перемикатись між завданнями,- знання Excel, Google Docs,- базові навички роботи у графічних програмах (Corel Draw, Photoshop),- уважність.

Умови : - ЗП за результатами співбесіди- робота в офісі, пн-пт з 10 до 18- офіційне працевлаштування- оплачуваний період стажування- оплачувана відпусткаЗП за результатами співбесіди.

Знаходимось у Львові, на вул. Курмановича.Співбесіду пропонуємо лише після розгляду Вашого резюме, яке можна відправити на адресу : откликнуться Ірина 0970333433

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Застосувати
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява