Лешмейкер (майстер по нарощенню вій)
Diament Jubiler
Украина, Черновцы
6 днів тому
source : Jobs.ua

Салон краси DiJi в Польші запрошує на роботу талановитих майстрів, які бажають розвиватись!Офіційне працевлаштування.Вимоги : Досвід роботи та відмінні знання зі своєї спеціальностіВідповідальністьВміння працювати з людьми, комунікабельністьЕнергійністьЧесністьБажання розвиватись та вдосконалюватись Обов'язки : сумлінно та якісно виконувати роботу свого напрямку beautyдотримуватись внутрішнього регламенту салону та слідувати нашим цінностям Умови : Робота в дружньому колективіПрофесійний ріст та розвитокНовий рівень життя в ЄвропіДостойну, стабільну та своєчасну оплату праці, з можливістю збільшення винагороди відповідно виконаних завданьПовне сприяння в отриманні документів для легального перебування на територій ЄСОфіційне працевлаштуванняБезкоштовний обідОплата житлаСоціальний пакетСтабільний чіткий графікДодаткове вивчення польської мовиЯкщо ти знаєш, що можеш та хочеш більшого, то DiJi - це те місце, яке Ви завжди шукали та куди постійно хотітимете повернутись! Без DiJi Ви вже не уявлятимете Ваше життя!?

Телефонуй вже зараз, чи пиши нам! Ми чекаємо саме на тебе! Бо тільки разом ми зможемо виконати нашу місію : приносити в цей похмурий світ більше краси?

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Натиснувши кнопку "Продовжити", я даю неофіційну згоду на обробку моїх даних та надсилання мені електронних сповіщень, як це описано в Політиці конфіденційності . Я можу відмовитися від моєї згоди або скасувати підписку в будь-який час.
Продовжити
Заява