Молодший інспектор - кінолог відділу режиму і охорони
Полтавська установа виконання покарань №23
Полтава, Полтавская область
2 днів тому
source : Jobs.org.ua

Требования : особи від 19 до 40 років, служба в Збройних силах, без вимог до досвіду роботи, придатні за станом здоров'я, знання у сфері кінології.

Обязанности : розміщення, утримання собак, їх ветеринарний нагляд, проводити курс загальної та спеціальної дресировки службових собак щомісяця проводити ветеринарне обслуговування собак.

Условия работы : Державна установа Полтавська установа виконання покарань ( 23) запрошує на роботу осіб віком від 19 до 40 років на посади молодшого інспектора - кінолога відділу режиму і охорони.

 • На службу запрошуються особи, які мають повну загальну середню чи професійно-технічну освіту. Служба в Збройних силах, без вимог до досвіду роботи, придатні за станом здоров'я,знання у сфері кінології- Переваги працевлаштування в нас : *співробітники отримують соціальні гарантії відповідно до чинного законодавства (відпустка тривалістю від 30 діб, додаткові види відпусток відповідно до Закону України Про відпустки ), оплачувані лікарняні, можливість поєднувати роботу з навчанням на заочній формі навчання та ін);
 • безоплатний проїзд в тролейбусах міста;* можливість вийти на пенсію за вислугою років, при наявності 25 років календарної вислуги (в яку зараховується служба в Збройних силах);
 • позмінний графік роботи - доба через три;* установа знаходиться в центрі міста за адресою : вул Пушкіна, 91;* заробітна плата на першому році служби від 6500 грн;
 • можливість отримати повну вищу освіту на заочній формі навчання в Академії Державної пенітенціарної служби (м. Чернігів) за рахунок держави, за спеціальностями Правознавство та Психологія .
 • З питань працевлаштування звертатися з понеділка по п'ятницю за тел : 066 198 1967 Інна Володимирівна, 066 313 79 21 Ірина Володимирівна.

  Обов'язки : розміщення, утримання собак, їх ветеринарний нагляд, проводити курс загальної та спеціальної дресировки службових собак щомісяця проводити ветеринарне обслуговування собак.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява