Молодший продавець-консультант
АТБ-маркет
Пирятин, Полтавская область
4 днів тому
source : Jobs.org.ua

Національна торговельна мережа магазинів АТБ-маркет в зв’язку з набором до магазинів ум.Пирятинзапрошує на роботуМОЛОДШОГО ПРОДАВЦЯ-КОНСУЛЬТАНТАОбласті відповідальності : - Розміщення і викладка товару в торговому залі.

Ми очікуємо : - Наявності закінченої середньої або середньої спеціальної освіти;- Досвід роботи в сфері торгівлі вітається.

 • Переваги роботи в нашій компанії : - Зміна 3 (три) години;- Робота в зручний час;- Стабільна та своєчасна оплата;- Можливість роботи поруч з будинком;
 • Дотримання трудового законодавства;- Кар'єра в команді Лідера!Звертайтесь за тел. : моб. 0952357485 Болгарова Марина Сергіївнарезюме на ел.
 • адресу : откликнуться бо через мессенджер : ВАЙБЕР бот : https : / / vb.me / atb join inviber (працює, якщо авторизований на ПК Viber або при кліці з мобільного телефону)ТЕЛЕГРАММ бот : https : / / t.

  me / atb market bot (працює якщо авторизований на ПК Телеграм або при кліці з мобільного телефону)

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява