секретар суду
Нова державна служба України
Яремче, Ukraine
2 днів тому
source : find-job.com.ua

Кваліфікаційні вимоги

Наявність вищої освіти за спеціальністю Правознавство або Правоохоронна діяльність зі ступенем не нижче молодшого бакалавра

Вільне володіння державною мовою

Вимоги до компетентності

Достатній рівень вміння використовувати програмне забезпечення, впевнений користувач ПК (MS Office, MS Office Excel, Outlook Express, Internet)

Посадові обовязки

1. Веде первинний облік справ і матеріалів, розгляд яких передбачено процесуальним законодавством, забезпечує заповнення обліково-статистичних карток в електронному вигляді відповідно до своїх функціональних обов’язків.

2. Здійснює прийом та реєстрацію вхідної кореспонденції суду, в тому числі процесуальних документів, справ і матеріалів, відповідно до вимог Положення про АСДС та функціональних обов’язків користувача.

3. Здійснює своєчасне звернення судових рішень до виконання відповідно до своїх функціональних обов’язків, контролює надходження від органів, що виконують судові рішення, повідомлень про їх виконання.

Здійснює облік виконавчих документів відповідно до своїх функціональних обов’язків.Веде номенклатурні справи суду.

4. Складає за встановленими формами статистичні звіти про результати розгляду судових справ в межах своїх функціональних обов’язків та згідно наказу про покладення відповідальності за складання відповідної форми статистичної звітності.

5. Перед прийняттям у секретарів судового засідання судових справ до канцелярії після розгляду по суті, здійснює перевірку щодо повноти відображення відомостей в обліково-статистичних картках в системі документообігу суду КП Д-3 , проводить перевірку відповідності документів у судових справах, згідно опису справи.

6. Здійснює видачу копій судових рішень, інших документів по справах, які зберігаються в канцелярії суду відповідно до своїх функціональних обов’язків.

7. Вносить достовірні відомості до автоматизованої системи документообігу суду відповідно до своїх наданих прав та функціональних обов’язків, згідно Положення про автоматизовану систему документообігу суду.

Здійснює проставляння в Системі документообігу суду дати набрання судовими рішеннями законної сили по справах, розгляд яких закінчено і які здані в канцелярію суду.

8. Здійснює підготовку та передачу до архіву суду судових справ провадження у яких закінчено, а також іншу документацію, що стосується розгляду справ за минулі роки, відповідно до своїх функціональних обов’язків.

9. Здійснює облік і забезпечує зберігання речових доказів.

10. Здійснює підготовку судових справ із скаргами, поданнями

для надіслання до судів вищих інстанцій.

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Тимчасове призначення на посаду , на час перебування основного працівника у відпустці по догляду за дитиною до досягнення трирічного віку.

Умови оплати праці

 • посадовий оклад 5948,00 грн.,
 • надбавка до посадового окладу за ранг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 15 Питання оплати праці державних службовців ;
 • надбавки та доплати відповідно до ст. 52 Закону України Про державну службу (у разі встановлення)
 • Термін подачі заявок : 2021-12-06

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява