Full-Stack Java Developer
KUBO
Odesa, UA
4 днів тому
source : Just Join IT

Spring Boot (regular)

Java (regular)

Otóż, dla jednego z naszych Klientów, który specjalizuje się w rozwoju cyfrowych usług pocztowych poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko Full-Stack Developer.

Projekt polega głównie na tworzeniu nowych rozwiązań oraz zmianę istniejących na bardziej przyjazne użytkownikowi i nowocześniejsze w obszarze logistyki - zarządzanie przesyłkami i procesami w czasie rzeczywistym.

Poszukujemy osób z min. 3 letnim doświadczeniem jako Full-Stack / Java Developer, wynagrodzenie zależne od doświadczenia (szukamy zarówno midów jak i seniorów).

Zadania :

  • Projektowanie, utrzymywanie i rozwój aplikacji (backend + frontend)
  • Udział w analizie wykonalności
  • Pisanie testów, code review
  • Praca w Scrum, Agile
  • Stack :
  • Java 17
  • PostgreSQL
  • Microservices
  • Praca głównie w polskim środowisku, więc język angielski wymagany jest na poziomie czytania dokumentacji technicznej. : )

    Повідомте про це