Таргетолог
Booknet
Киев, Киев
5 днів тому
source : Jobs.org.ua

Вiтаю! Мене звати Анна і я Head of HR IT-компанії Booknet.Зараз ми розширюємо команду рекламного відділу та шукаємо досвідченого таргетолога.

Ми продуктова IT компанія по створенню літературного маркетплейсу, в якому вже більше 7.000.000 користувачів з усього світу.

Змінюємо ринок цифрової літератури з 2015 року.booknet.com це Літературний Youtube , який кинув виклик звичайним магазинам електронних книг, і тепер перед нами стоїть завдання відкривати все більше мовних версій.

Найкрутіша фішка це наш продукт, який змінює спосіб створення та споживання літератури, та об єднує наших читачів в інтелектуальну спільноту.

Коло завдань майбутніх колег : - Запуск та оптимізація рекламних кампаній в Facebook- Взаємодія з дизайнером- Взаємодія з менеджерами- Підготовка звітівНа що ми звертаємо увагу : - Досвід роботи продуктових компаніях або рекламних агенціях- Володіння англійською або іншими мовами на рівні upper-intermediate (B2) і вище (обов'язкове!)- Вміння створювати заголовки- Вміння приймати рішення, чітко висловлювати думку і ставити задачі (запитання) самому собі- Бажання розвиватись та вчитись- КмітливістьПлюсом буде : - Досвід роботи з продуктовими нетиповими e-commerce проєктами- Досвід з налаштуванням реклами на інші країниЩо ми пропонуємо : - Супер круту і цікаву нішу- Великі бюджети на рекламу- Гідну оплату праці, яка зростатиме зі зростанням ваших результатів- Графік пн-пт 10 19- Преміальну мед.

страховку- Робочу техніку- На час війни ми працюємо дистанційно. Після Перемоги повертаємось до офісу в Києві.Приєднуйтесь до нашої команди буде точно не нудно : )Ми очікуємо супровідний лист, інакше як ми дізнаємося чому вас цікавить наша вакансія.

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Застосувати
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява