Менеджер з продажу будівельних послуг
Install Group
Украина, Львов
6 днів тому
source : Jobs.ua

З року компанія Install Group успішно займається проектуванням, монтажем зовнішнього та внутрішнього електропостачання, обслуговуванням електромереж, виконує роботи під ключ та надає безліч інших послуг.

Ми розширюємось тому шукаємо в свою команду менеджера з проектних продажів монтажу інженерних систем.Новому співробітнику пропонуємо : Заробітну плату : ставку + бонуси (обговорюється на співбесіді).

Підтримку та навчання зі сторони керівника.Офіційне працевлаштування в компанії з дотриманням всіх соціальних гарантій, та прозорою системою оплати праці.

 • Службовий мобільний зв’язок.Особистісну реалізацію всередині компанії і кар&#;єрне зростання.Функціональні обов’язки : Активний пошук об&#;
 • єктів (приватний сектор та комерційне будівництво).Залучення до співпраці нових замовників, робота з існуючим портфелем контрагентів.

  Складання та розробка презентацій під потреби клієнта.Замовлення додаткових послуг для клієнта.Виїзд на об&#;єкт для проведення оцінки (у випадку потреби).

  Підбір продуктів компанії для потенційного замовника.Розробляти комерційні пропозиції згідно потреб замовника.Персональні вимоги : Вища освіта (бажано технічна, інженерна ОВіК.

  Буде перевагою досвід роботи в будівельній сфері, та знання будівельного ринку.Бажаний досвід активних продаж (або велике бажання навчитися).

 • Водійське посвідчення та стаж водіння, вітається наявність власного авто.Вільне володіння компьютером знання офісних програм (Word,Exel,Power Point (обов&#;
 • язково) CRM, Bitrix, Internet, Dropbox,Google Диск.Вміння працювати в команді, та на результат.Вміння переконувати, доводити справу до заключення договору.

  Стресостійкість, пунктуальність, працелюбність, відповідальність.Будемо раді. якщо у вас є маркетингові навички.Чекаємо на ваші резюме з бажаним рівнем заробітної плати.Бажаємо успіху)

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява