С++ Game Developer
Fractured Byte
Киев, Киев
1 годин тому
source : Jobs.org.ua
 • Вітаю тебе, друже! Можливо, ми шукаємо саме тебе, щоб разом перевернути всю індустрію Геймдев! Долучайся ) Нам потрібно : Щонайменше 2 роки досвіду з С++;
 • Впевненні знання OOP, Multithreading, Vector Algebra, Serialization; Досвід з common algorithms, data structures та patterns.

 • Буде плюсом : Ознайомлення з ігровими рушіями (UE4 & UE3); Знання Networking / Multiplayer та VCS; Розуміння структури ігрового світу;
 • Англійська Intermediate або вище. На які задачі : Впровадження додаткових підсистем для підвищення стабільності та продуктивності;
 • Інтеграція з платформою (Nintendo Switch), включаючи реалізацію вимог і функцій платформи (local play, split-screen, online saves, haptic feedback, etc.

  Профілювання та оптимізація CPU, Render stream, Memory usage; Низкорівнева оптимізація ігрового рушія та виправлення багів.

  Ми пропонуємо : Безлімітну оплачувану відпустку! Наша головна мета робити круті ігри, а коли нам потрібно відпочити ми відпочиваємо! Повна фінансова та юридична підтримка ФОП.

  Ми платимо ваші податки : ) Свобода вибору : ви можете працювати як із дому, так і в офісі! Дбайливий менеджмент : ) Якщо в тебе відгукнулась більшість цих пунктів, не гай часу відправляй резюме!

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява