Інженер з обліку природного газу
Львівгаз, АТ
Львів, Україна
1 днів тому
source : Jobs.lviv.ua

Про компанію : АТ "Львівгаз" займається розподілом (доставкою) природного газу на території Львівської області та є частиною групи Регіональних газових компаній.

Це одне з найбільших вітчизняних підприємств, яке щороку транспортує приблизно 1,5 мільярдів кубометрів природного газу до споживачів.

З нами працюють понад 3300 спеціалістів. Команда Львівгазу це потужний колектив, який вдало поєднує професійність, досвід, традиції та інновації.

Обов'язки : Проведення інвентаризації у юридичних споживачів Робота з первинними документами юридичних осіб Складання актів про перевірку Контроль за зняттям показників лічильників Перевірка за правильністю проведення нарахування по споживачам Контроль за своєчасним відключенням споживачів за відсутність в реєстрі споживання газу Вимоги : Вища освіта (технічна) Досвід роботи від 1 року Бажання навчатись та самовдосконалюватись Навички роботи з комп'ютером Умови роботи : Графік роботи : Пн - Чт : з 08 : 00 - по 17 : 15 год.

Пт : з 08 : 00 - 16 : 00 год. Обід з 12 : 00 - 13 : 00 год. Сб - Нд - вихідний. Офіційне працевлаштування Ми гарантуємо : Роботу в стабільній компанії Можливість кар'єрного росту Повний соціальний пакет Молодіжні та спортивні заходи Тренажерний зал Щорічний відновлювальний відпочинок Безкоштовне професійне навчання та розвиток Підприємство знаходиться за адресою : м. Львів, вул. Золота 42

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява