Продавець-консультант
Evie.shoes
Ивано-Франковск, Ивано-Франковская область
1 днів тому
source : Jobs.org.ua

Якщо Тобі набридли корпоративні стандарти і вимоги які встановлюють ТЦ, нудний обмежений перелік обов’язків, відчуваєш себе особливою подай заявку на вакансію і вливайся ми чекаємо тебе! ️Ми- Перша в Україні мережа готових образів для дітей Evie.

ShopЩо потрібно робити?1. Зустрічати відвідувачів2. Створювати приємний сервіс клієнтам і їх діткам3. Організовувати безперебійне функціонування магазину4.

Працювати в касовій зоні над контролем продажів, відпускних чеків, документації. 5. Підтримка наявності продукції в залі6.

Контроль відповідності магазину стандартам Компанії EVIE.shoesМи пропонуємо : - Стабільну роботу в дружньому колективі компанії, в красивому магазині.

 • Постійний розвиток.- Гарантована заробітна плата, стабільні виплати (оклад +% від продажів).
 • Офіційне працевлаштування.- Оплачувану відпустку.Вимоги до кандидатів : - Молоді люди приємної зовнішності, доглянуті, без шкідливих звичок.
 • Грамотна мова, комунікабельність, відповідальність.- Бажання працювати на результат. Чекаємо твого листа про себе, про твої досягнення, мрії, контакти і посилання на сторінку в соц.
 • мережах (evie.shop.if)Контактна особа : 0967328750Уляна Бріль, откликнуться

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява