Оператор тест-стенда
Ajax Production
Киев, Киев
14 годин тому
source : Jobs.org.ua

Привіт! Ми компанія Ajax Systems, що займається розробкою та виробництвом бездротових систем безпеки та smart home девайсів для глобального ринку.

Сьогодні Ajax захищає домівки та офіси 500 000 людей у 90+ країнах світу. Лінійка продуктів Ajax нараховує 32 девайсів.У зв’язку з активним розвитком компанії, ми шукаємо на наше виробництво Тестувальник друкованих плат у департамент напівфабрикату, який відповідає за тестування плат та складання пристроїв.

Команда тестує готові плати на спеціальних тест-блоках. Після контролю якості пристрої передають на конвеєрні лінії. Спочатку збирають деталі : вкладають кнопки, силіконові прокладки, лінзи.

 • Потім розміщують плати у корпусах пристроїв. Коли девайси зібрано, їх передають до Департаменту готового продукту.Основні вимоги : - Середня спеціальна освіта (технічна);
 • Бажання вчитися і розвиватися в сфері радіоелектроніки.Особисті якості : - Посидючість, відповідальність, старанність, уважність.
 • Основні обов’язки : - Тестування електронних плат за допомогою модернових тест-стендів.Буде плюсом : - Знання електроніки;
 • Бажання вчитися;- Спрямованність на результат.Ми пропонуємо : - Графік роботи : індивідуальний / позмінний;- Виробництво знаходиться в бізнес-центрі на вул.
 • Скляренко, 5 (зручна транспортна розв’язка);- Хороші умови праці : закріплене робоче місце, зручний спец.одяг, затишно обладнана кухня (кава-машини, холодильники, мікрохвильовки), смачна кава, чай і молоко;
 • Можливість професійного та кар'єрного росту;- Офіційне працевлаштування;- Адекватне керівництво та чудовий колектив.Якщо Ти бачиш себе на цій посаді швидше направляй резюме!Відео про нас : https : / / www.
 • youtube.com / watch?v yNl 0JNK2f4

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява