Пекарь, повар-кондитер, мучник
КабачОК, сервіс харчування
Киев, Киев
3 днів тому
source : Jobs.org.ua

Сервіс харчування Кабачок на новий об'єкт на Лівому березі столиці на постійну роботу шукає пекарів. Готуємо для приватних закладів освіти, інших колективних замовників.

Умови роботи : - Офіційне працевлаштування;- Прогресивна шкала оплати праці : 15 000 + премії. Виплата двічі на місяць;- Базовий графік роботи 5 / 2, з 07 : 00 до 17.

 • 00 з перервою на обід.- Надається харчування та щорічна відпустка.Обов’язки : - приготування хлібо-булочних виробів- приготування кондитерських виробів- робота з заготовками з листкового тіста- участь в розробці технологічних карт для хлібо-булочних та кондитерських виробівВимоги : - теоретична підготовка та практичний досвід роботи на посаді шеф-пекаря, старшого пекаря, пекаря, кондитера;
 • вміння працювати на сучасному пекарському обладнанні;- розуміння та готовність до навчання та роботи за стандартами HACCP;
 • бажання вчитись новим технологіям та розвиватись;- наявність медичної книжки.Новий об'єкт компанії знаходиться на Дніпровській набережній (5 хв від метро Осокорки).
 • Контактний телефон : 0672449990

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява