Водій далекобійник кат. СЕ по Європі
НАРВИС, агентство
Украина, Винница
10 годин тому
source : Jobs.ua

ЩО МИ ПРОПОНУЄМО?Працевлаштування в Литві, в транспортному підрозділі групи компаній Girteka Logistics в м. Вільнюс.Офіційне працевлаштування (безтерміновий контракт, соціальні гарантії, отримання КОДу 95).

Достойну оплату праці (від 1890 до 2108 євро).Оплачуване стажування для водіїв без досвіду по ЕС.Напрямок вантажоперевезень : Європа.

Робота в одиночному або подвійному екіпажі.Роботу тільки на нових автомобілях, які відповідають стандартам Євро 6.Сучасний гараж і сервісне обслуговування автомобілів.

ЯКИМ ЧИНОМ МИ ЦЕ РОБИМО?Безкоштовно! Кандидатам не потрібно оплачувати за наші послуги.Супроводжуємо кандидатів від заповнення анкети до виїзду на працевлаштування.

Надаємо повну візову підтримку.Проводимо попередній інструктаж.ЯКИХ ВОДІЇВ МИ ШУКАЄМО?Професійних водіїв з категорією СЕ .

З досвідом роботі по Європі і / або СНД від 3-ох місяців.З бажанням працювати і заробляти.ЗАЦІКАВИЛА ПРОПОЗИЦІЯ?Зв’яжіться з менеджером з персоналу : Ольга +38 044 39 39 009 (вайбер)Альона +38 067 46 46 990 (вайбер)Катерина +38 050 38 070 88 (вайбер)А також заповніть анкету : bit.ly / Anketa-dlia-kandydativ

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява