Senior PHP Developer
Saleson.pl
Odesa, UA
3 днів тому
source : Just Join IT

Elasticsearch (junior)

Symfony (advanced)

SalesOn to platforma on-line służąca do szkoleń pracowników i monitorowania ich przyrostów wiedzy. Współpracujemy z ponad dwustoma firmami z różnych branż.

W związku z szybkim rozwojem szkoleń on-line poszukujemy programistów, którzy by wsparli nasz zespół w dalszym rozwoju produktu.

Wymagania :

  • bardzo dobra znajomość PHP 7+ oraz frameworka Symfony w wersji 4+
  • bardzo dobra umiejętność korzystania z Doctrine
  • umiejętność pracy z git
  • przyzwoita znajomość bazy danych MySQL
  • znajomość Docker
  • znajomość lub chęć nauczenia się podstaw ElasticSearch
  • język angielski pozwalający na swobodne posługiwanie się dokumentacją
  • znajomość narzędzi lub chęć poznania GitLab, Jira, PHPStorm, Slack
  • Dodatkowe atuty :

  • znajomość jQuery, JavaScript, HTML, CSS, SASS, vue.js
  • Obowiązki :

  • programowanie funkcjonalności (OOP)
  • refaktoryzacja i optymalizacja kodu
  • debugowanie i naprawianie błędów
  • proponowanie technicznych rozwiązań problemów
  • współpraca z resztą zespołu
  • nadzorowanie swoich zadań
  • dbanie o bezpieczeństwo danych klientów
  • Oferujemy :
  • umowa B2B
  • umowa B2B
  • praca 100% zdalnie
  • elastyczne godziny pracy
  • praca w średniej wielkości zespole bez typowych cech korpo
  • Повідомте про це